• PIRMA BELAIDĖ insulino pompa Lietuvoje.
 • UNIVERSALI. Gali būti naudojama su CGM (nuolatine gliukozės kiekio matavimo sistema) arba be CGM (aktyvi nuoroda į CGM puslapį).
 • PATOGIAI VALDOMA nuotolinio valdymo pulteliu (PDM) arba išmaniuoju telefonu.
 • PAŽANGI. Insulino tiekimo algoritmas, kai automatiškai sustabdomas insulino tiekimas esant žemam gliukozės kiekiui arba numatomam žemam gliukozės kiekiui.
 • DRAUGIŠKA APLINKAI: iki 85 % rezervuaro sudėtinių dalių gali būti perdirbama.
 • Tik viena injekcija kas trečią dieną ir nuolat tiekiamas insulinas.
 • Jauskitės laisvai. Belaidė insulino pompa nevaržys jūsų judėsių ir kasdieninės veiklos.
 • Nuolatinė gliukozės kiekio stebėjimo sistema (CGM) visada įspės esant žemai arba aukštai gliukozės kiekio koncentracijai.
 • Maža, nepastebima insulino pompa ir CGM sistema.

A7+ TouchCare – inovatyvi, belaidė insulino pompa, skirta naudoti asmenims nuo 2 metų nuolatiniam insulino tiekimui
į organizmą.

A7+ TouchCare belaidės insulino pompos sistema susideda iš:

A7 + Touchcare® vienkartinis rezervuaras talpina 200 IU insulino ir yra saugus naudoti su šiais insulinais : Humalog®, NovoRapid® ir Apidra®.

 • Itin maža. Nepastebima po drabužiais.
 • Atspari vandeniui. Galima maudytis duše ir plaukioti vandens telkiniuose.

Integruoti skaitmeniniai diabeto valdymo sprendimai užtikrina insulino pompos naudojimo paprastumą.

 • Patogi įprasto, ištęsto ar kombinuoto boliuso infuzija nuotoliniu valdymu pulto ekrane palietus boliuso piktogramą.
 • Praradus Bluetooth ryšį, bazinio insulino tiekimas tęsiamas nustatytais parametrais.
 • Pagal poreikį pasirenkami bazės modeliai, pvz. standartinis, atostogų, fizinio aktyvumo, laikina bazė.

A+7 TouchCare PDM (Nuotolinio valdymo pultas)

Paprasta ir greita prieiga prie meniu valdymo funkcijų, naudojant piktogramas

SKAITMENINIS DIABETO VALDYMAS

Integruoti skaitmeniniai diabeto valdymo sprendimai užtikrina insulino pompos naudojimo paprastumą.

„EasySense®“ ir „EasyTouch®“ programėlės

 • Išmaniajame telefone stebimi insulino pompos ir CGM duomenys, įspėjimai ir pavojaus signalo pranešimai.

„EasyFollow™“ programėlė

 • Nuotoliniu būdu pasiekiama visa būtina informacija apie vaiko, slaugomo bei artimo asmens ir paciento insulino pompos veikimą ir (ar) CGM rodmenis bet kuriuo metu.

„EasyPatch®“ programėlė

 • Pažengusiam naudotojui. Belaidės insulino pompos valdymas išmaniuoju iPhone iOS arba Android iOS telefonu. Vienas įrenginys valdymui ir stebėjimui. Nebūtina naudoti nuotolinio valdymo pulto.

A7+ TouchCare belaidė insulino pompa ir nuolatinės gliukozės stebėjimo sistema (CGM) nuo balandžio 1 d. kompensuojama  iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir yra skiriama privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims, sergantiems I tipo cukriniu diabetu. Daugiau informacijos : V-659 Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. birželio 22 d. įsakymo Nr. V-724 „Dė… (lrs.lt)

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS 

 

ĮSAKYMAS 

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2018 M. BIRŽELIO 22 D. ĮSAKYMO NR. V-724 „DĖL PRIVALOMOJO SVEIKATOS DRAUDIMO FONDO LĖŠOMIS NUOMOJAMŲ MEDICINOS PRIEMONIŲ (PRIETAISŲ), BŪTINŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪRAI NAMUOSE UŽTIKRINTI, SĄRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 

 

2022 m. kovo 31 d. Nr.  V-659 

Vilnius 

 • Ištrauka iš įsakymo: 
2  Insulino pompa su glikemijos įvertinimo, naudojant integruotą nuolatinio gliukozės matavimo jutiklį, ir insulino švirkštimo sustabdymo, sumažėjus glikemijai, funkcija  Skiriama pirmojo tipo cukriniam diabetui gydyti (TLK-10-AM kodas E10). Skiriama kartu su integruotais nuolatinio gliukozės matavimo jutikliais (išduodamas gamintojo nustatytas jutiklių kiekis mėnesio poreikiui patenkinti) asmenims, kuriems indikuotinas gydymas insulino pompomis ir nuolatinis gliukozės kiekio kraujyje stebėjimas, jei šie pacientai sutinka naudoti gliukozės matavimo jutiklius, sugeba naudotis insulino pompa su šiais jutikliais ir jei jų naudojimas padeda sumažinti hipoglikemijos dažnį šiais atvejais: 

 1. asmenims, kurie atitinka šiuos kriterijus:

1.1. jei glikemijos matavimų, kai nustatoma hipoglikemija, dalis sudaro > 10 proc. visų glikemijos matavimų ir (ar) hipoglikemija yra sunkios formos (< 3,9 mmol / l, sąmonės sutrikimai ar traukuliai);  

1.2. jei hipoglikemijos jutimas yra sutrikęs (nejaučiami simptomai, kai glikemija < 3,9 mmol / l) ir tai sukelia atitinkamus padarinius (sąmonės sutrikimas, traukuliai); 

1.3. jei nesugebama atpažinti hipoglikemijos simptomų ar pranešti apie juos (sergantysis yra vaikas iki 5 metų, taip pat – dėl kognityvinės ar neurologinės negalios); 

 1. nėščiosioms – nėštumo laikotarpiu;
 2. pirmojo tipo cukriniu diabetu sergantiesiems pacientams, įtraukus juos į laukiančiųjų kasos salelių transplantacijos sąrašą, – iki transplantacijos ir po jos (po kasos salelių transplantacijos iki 12 sav.).

2. N u s t a t a u, kad šis įsakymas įsigalioja 2022 m. balandžio 1 d.